השקעות נדל"ן בפורטוגל

by


רכישת השקעות נדל ן בפורטוגל היא אחת ההזדמנויות ההשקעה הפופולרי ביותר. המדינה ממוקמת בצד המזרחי של הים התיכון, והאקלים מושלם לסוגים רבים של פעילויות.

למה השקעות נדל"ן בפורטוגל כל כך פופולרי?

רכישת נכס בפורטוגל הפכה לאסטרטגיית השקעה פופולרית יותר ויותר. זו מדינה האיחוד האירופי משכה שפע של משקיעים גלובליים בשנים האחרונות. המדינה מציעה מגוון אפשרויות נכס ומציעה תמורה נהדרת לכסף.

שוק הנכסים של פורטוגל חווה ירידה משמעותית במהלך ההאטה הכלכלית העולמית בשנת 2008. עם זאת, השוק התאושש וממשיך לגדול. מחירי הנכסים בפורטוגל עלו גם בשנתיים האחרונות. המחירים צפויים להמשיך לעלות בשנים הקרובות.

תוכנית השקעות הנדל ן למגורים גולדן ויזה בפורטוגל אפשרה לאזרחים שאינם באיחוד האירופי להשקיע בנכס בשווי 500,000 אירו. התוכנית גם מקלה על משקיעים זרים להשיג תושבות במדינה. עם זאת, התוכנית אמורה להסתיים בשנת 2022. עם זאת, מומחים מייעצים למשקיעים לנצל את התוכנית בזמן שהיא נשארת במקומה.

אם אתם מעוניינים לקנות נכס בפורטוגל, ייתכן שאתה תוהה איך ללכת על התהליך. יש כמה דברים מרכזיים שאתה צריך לדעת. אלה כוללים את חוקי הבעלות על הנכס, מסים ונושאים משפטיים. אם אתה לא מכיר בעיות אלה, מומלץ לשכור עורך דין נדל ן כדי לסייע לך.

ישנם שלושה מיסים עיקריים החלים על רכוש בפורטוגל. אלה כוללים תעש (ארנונה מקומית), ארנונה עירונית, ו מס בולים. מסים אלה מנוכים מהכנסות השכירות ברוטו. תעש מחושב לפי שווי הנכס ויש לשלם אותו מדי שנה מיום הרכישה.

למה לבחור השקעות נדל"ן בפורטוגל?

בין אם אתה משקיע מתחיל בנדל"ן בפורטוגל ובין אם אתה מחפש לגוון את תיק ההשקעות שלך, פורטוגל היא מקום נהדר להתחיל בו. השקעה בנכסים בפורטוגל היא אפשרות בטוחה ומשתלמת.

בשנים האחרונות, עניין פורטוגל נדל ן עולה. המדינה הצליחה להתאושש מהמשבר הפיננסי וכעת היא יעד מועדף על משקיעים בינלאומיים.

עם יוקר מחיה סביר, שיעור פשיעה נמוך ואיכות חיים נהדרת, פורטוגל הפכה למקום מועדף להשקעה. מחירי הנכסים נמוכים ממדינות אחרות באירופה, ותשואות השכירות גבוהות.

בשנים האחרונות חלה פורטוגל עלייה במספר האמריקאים העוברים למדינה. זה מונע על ידי מספר רב של גמלאים ומשפחות צעירות. רבים מהאנשים האלה מרגישים לא בנוח לגבי הכיוון הנוכחי של ממשלת ארצות הברית ומדיניותה, ומחפשים סביבה יציבה יותר.

פורטוגל הפכה לאחד מיעדי ההשקעה החמים ביותר בעולם, וכעת היא מושכת משקיעים ויזמים גלובליים כאחד. מחירי הנכסים בפורטוגל נמוכים יחסית לאלה בספרד השכנה, מה שהופך אותה לבחירה אטרקטיבית להשקעה.

תוכנית ויזת הזהב הקלה על משקיעים זרים להשיג תושבות בפורטוגל. זה ירחיב את היקף ההשקעה בנכסים בפורטוגל ויעודד משקיעים להשקיע באזורים פחות ידועים במדינה.

היתרונות של השקעות נדל"ן


רכישת נכס בפורטוגל היא הזדמנות השקעה מצוינת. המדינה היא ביתם של מגוון הזדמנויות השקעה, שנעות בין נכסי יוקרה יוקרתיים להזדמנויות השקעה בעסקים הקשורים לטכנולוגיה. רכישת נכס בפורטוגל היא בחירת השקעה טובה למשקיעים חדשים ומנוסים כאחד.

מחירי הנכסים בפורטוגל עלו בהתמדה בשנים האחרונות. זה הוביל הביקוש הגובר רכוש בארץ. שוק הנדל ן צפוי להמשיך לצמוח, במיוחד בפנים הארץ.

פורטוגל היא מקום אטרקטיבי להשקעה בגלל יציבותה הכלכלית, תשואות השכירות הגבוהות ועלויות המחיה הנמוכות יחסית. פורטוגל ידועה גם בזכות איכות חייה וידידותה העסקית.

השקעות נדל ן בפורטוגל ראה הרבה עניין זר בשנים האחרונות. מספר צעדים הוכנסו כדי לקדם את שוק הנדל ן. המדינה ידועה גם בזכות האנשים הידידותיים והמטבח המשובח שלה.

תוכנית ויזת הזהב של פורטוגל מציעה לאזרחים זרים אפשרות לחיות ולעבוד במדינה. התוכנית מציעה תושבות ואזרחות לאחר תקופת תושבות של חמש שנים. אזרחים שאינם באיחוד האירופי אשר זכאים לתוכנית יכולים לקנות נכס בשווי של עד 500, 000 אירו. התוכנית צפויה גם להגדיל את מספר בעלי הבתים הזרים בפורטוגל.